آلبوم خیالفام

امتیاز 5.00 ( 1 رای )

در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
1396
صاحب اثر
سامان صمیمی
حجم یا صفحه
زمان
دسته بندی
موسیقی - ایرانی
تعداد بازدید
2386 بازدید
۰ ریال

توضیحات

آلبوم «خیالفام» اثر جدید «سامان صمیمی» است. او پیش از این آلبوم «فروغ به خوانندگی علیرضا قربانی را آهنگسازی کرده بود. آلبوم خیالفام مجموعه‌ای بین‌المللی با حضور سه نوازنده از ایران و هلند و هندوستان است. در این اثر که شامل نه قطعه است، سامان صمیمی نواختن کمانچه را بر عهده دارد. «آندریا وئتس» از هلند با ساز هارپ و «اودای رامداس» از هندوستان با ساز طبلا حضور دارند. این اثر بداهه‌نوازی کمانچه و هارپ است که در دو قطعه ساز طبلا هم در کنار آنها حضور دارد.

اساس قطعات آلبوم خیالفام بر پایه بداهه‌نوازی کمانچه و با همراهی هارپ است که در این بین حضور کمانچه پررنگ‌تر است. این همنشینی موسیقی شرق و غرب در دو قطعه هم با بداهه‌نوازی ساز طبلا همراه می‌شود و تم شرقی را پررنگ‌تر می‌کند.

ایده آلبوم خیالفام به سال ۱۳۹۵ باز می‌گردد و در جریان دیدار سامان صمیمی با آندریا مطرح می‌شود. پس از استقبال این نوازنده هلندی از جزئیات این اثر او طی سفر به تهران و به مدت یک هفته ضبط آلبوم را به همراه سامان صمیمی انجام می‌دهد. ماحصل آلبوم خیالفام هم مجموعه‌ای با قطعات آرام با تکیه بر بداهه پردازی و برگرفته از موسیقی مشرق زمین است.

فهرست آلبوم
۱- تاج محل
۲- بیکران
۳- باران
۴- رنگین کمان
۵- پرواز
۶- آواز
۷- زندگی
۸- دیلمان
۹- خیالفام

 

 

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد، به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید، با پشتیبانی محصول تماس بگیرید.

 برچسب ها: