برنامه KMPlayer

دانلود برنامه ۴.۱.۱.۵ KMPlayer + نسخه اندروید KMPlayer 2.2.2 Adfree

از نرم‌افزارهای عالی و رایگان برای ویندوز ۱۰ است که توانایی پخش تقریباً همه فایلهای اصلی ویدئویی و صوتی را دارد. از آنجا که این نرم‌افزار کدک های درونی برای ویندوز ۱۰ را دارد، کاربران نیازی به دانلود کدک‌های مختلف ندارند. البته برای افزایش بیشتر تطبیق‌پذیری این نرم‌افزار، می‌توان کدک‌های خارجی را نیز دانلود کرد. این نرم‌افزار با پشتیبانی از فایل‌های سه‌بعدی، ۴k و UHD امکان پخش ویدیوهای با کیفیت بالا بر روی دستگاه را ممکن کرده است.

KMPlayer همچنین به خاطر پشتیبانی از طیف گسترده‌ای از فرمت‌ها مشهور است. همچنین کاربران این نرم‌افزار گزینه‌های بسیار زیادی در مورد جلوه‌های صوتی و تصویری دارند و به‌ این‌ترتیب این اطمینان وجود دارد که این نرم‌افزار، نیاز کاربران به هیچ امکاناتی را بی‌پاسخ نمی‌گذارد. می‌توان بخش‌هایی از ویدیو را به عنوان بخش‌های مورد علاقه انتخاب کرد، آنها را تکرار کرد و کلیدهایی برای استفاده از این برنامه بر روی دستگاه‌های دیگر تعریف کرد. همچنین امکان ویرایش زیرنویس‌ها داخل خود پخش‌کننده وجود دارد. KMPlayer نخستین بار در سال ۲۰۰۲ به عنوان یک پخش‌ کننده رایگان منتشر شد و در سال ۲۰۰۷ از سوی شرکت رسانه‌ای کره‌ای به نام پاندورا تی‌وی، خریداری شده است.

 

 

برخی ویژگی های اصلی نرم افزار ۴.۱.۱.۵ KMPlayer:

– پشتیبانی از فرمتهای صوتی و تصویری: VCD, DVD, AVI, MKV, Ogg Theora, OGM, 3GP, MPEG-1/2/4, WMV, RealMedia, and QuickTime
– قابلیت نمایش زیر نویس فیلم ها و سازگاری کامل با زبان فارسی
– قابلیت پشتبانی از پوسته و پلاگین های مختلف در برنامه
– قابلیت تعریف و تنظیم کلیدهای پخش برنامه به آسانی
– پشتیبانی کامل از فرمت های فلش پلیر FLV, SWF
– پشتیبانی کامل از فرمتهای دی وی دی
– پشتیبانی بالا از دوربین های دیجیتال
– سرعت بالای اجرا و پخش باکیفیت فایل های شما
– سازگاری با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز xp ،۷ ،۸ و ۱۰
و …

 

لینک دانلود رایگان:
دانلود برنامه ۴.۱.۱.۵ KMPlayer برای ویندوز
حجم: ۳۶ مگابایت
فرمت: exe

دانلود برنامه ۲.۲.۲ KMPlayer برای اندروید
حجم: ۳۳ مگابایت
فرمت: apk