همراه با جهادگران، به یاری آسیب‌دیدگان زلزله برویم

اعلام شماره حساب بسیج سازندگی کشور برای کمک به بازسازی مناطق زلزله زده کرمانشاه
شماره حسابی برای جمع آوری کمک های نقدی جهت کمک به بازسازی مناطق زلزله زده از سوی بسیج سازندگی کشور اعلام شد.

باتوجه به سرمای هوا و کوهستانی بودن نقاط زلزله زده و مشکلات مردم عزیز ساکن این مناطق، حالا بعد از خلق رکوردی ماندگار در ارسال هدایای غیرنقدی توسط هموطنان شریف ایرانی، اکنون وقت یاری رساندن برای کمک به اسکان دائم زلزله زدگان غرب کشور است.

در همین راستا شماره حسابی برای جمع آوری کمک های نقدی جهت کمک به بازسازی مناطق زلزله زده از سوی بسیج سازندگی کشور اعلام شد. بسیج سازندگی کشور با توجه به ماموریت خود در بازسازی روستاها در راستای کمک به زلزله‌ زدگان استان کرمانشاه، اقدام به جمع‌آوری کمک‌های مردمی در قالب وجوه نقد از شما هموطنان غیور و همیشه در صحنه ایران اسلامی کرده است.

بر اساس اعلام سازمان بسیج سازندگی کشور، مردم نوع دوست ایران اسلامی از طریق شماره حساب زیر می توانند به زلزله زدگان کرمانشاه کمک کنند.

شهروندان می توانند برای کمک به هموطنان زلزله زده استان کرمانشاه مبالغ خود را به شماره حساب ۵۱۵۱۸۱۸۰۸۶۰۱۱ حساب جاری طلایی و شماره شبا IR03 0150 0000 0515 1818 0860 11 نزد بانک سپه به نام حساب دائمی کمک به آسیب دیدگان حوادث غیر مترقبه بانک سپه واریز کنند.

بی شک با تلاش بی وقفه در راستای سازماندهی گروه های جهادی سراسر کشور و استقرار ۵۸۰۰ جهادگر در قالب بیش از ۴۰۰ گروه جهادی از روز اول بعد از زلزله و با جمع آوری این نذورات نقدی، می توان هدایای شما سروران گرانقدر را به بهترین شکل ممکن برای اسکان دائم زلزله زدگان استفاده نمود.